Mobilie stendi

Roll-up stendi

X-Banner

L-Banner

A-Banner

CLICK profili

CLICK rāmīši

Tirdzniecības vietu noformējumam: POS materiāli no auduma.

Reklāmas materiāliem jāatbilst reklamējošas produktam, gan pēc kvalitātes, gan pēc izpildījuma stila.

Tādēļ, lai kvalitāte būtu viss augstākajā līmenī, mēs iesākam reklāmas materiālus uz tekstila, jo:

  • Ir plaša auduma izvēle: solīds dekorācijas (banera) audums, spīdošs satīns, silts un matēts gabardīns, viegls un lidojošs sintētiskais zīds vai ekonomisks audums;
  • Nekaitīgs veselībai tā ka nesatur polivinilhlorīdu un veselības inspekcijai nebūs nekādu iebildumu;
  • Mitruma un gaisma noturīgi;
  • Un pats galvenais - var mazgāt, gludināt, transportēt un viegli uzglabāt.

Reklāmai uz tekstila ir ļoti plašas pielietošanas iespējas - tirdzniecības centri, izstādes, PR-pasākumi, veikali, saloni, sporta pasākumi, koncerti un daudz citu vietu. Reklāmas materiāli uz auduma ko piedāvā AtexPro ir ne tikai firmas āra karogi, vimpeļi, pludmales karogi un galda karodziņi, bet arī virknes, mobilie stendi (Roll-up, X-banner, L-Banner).

CLICK profilus rāmīšus auduma-plakātu turēšanai var piestiprināt gan pie sienas, gan pie grieztiem. Tos viegli piestiprināt un ātri nomainīt. Piemēram, ja katru dienu/nedēļu/mēnesi ir jauna akcija - veco akcijas plakātu noņemam, salocījām, noliekam uz plaukta kopa ar citiem reklāmas materiāliem. Ja pat tas saburzīsies - audumu viegli izgludināt. Ja pat lietošanas laikā POS-materiāli palika netīri, tos droši var mazgāt ar rokam vai veļasmašīnā pie temperatūras 40 C, krāsas viegli to izturēs, taču nelietojat balinātājus.

Spožas krāsas, "foto" kvalitātes druka, spēlējošs uz gaismas audums, kopā ar pārliecinošu vēstījumu elementiem (produkta kvalitātes apraksts/cena/akcija/zīmols vai jaunuma elements) brīnišķīgi sabalansē emocionālo un racionālo daļu, līdz ar to pareizi stimulē pārdošanu.